Zápasy & Výsledky PŘÍPRAVKA

Zápasy & Výsledky PŘÍPRAVKA

Přípravka STARŠÍ

Okresní přebor,skupina A starší přípravka 5+1

26.10.2019 11:00

Březník - Rudíkov

6:9 (1:5) - 2x Pelán Štěpán, 2x Koubek Šimon, Lechner Tobias,      .              Malý Matyáš -                                                                      .              4x Trnka Vítek, 2x Hnízdil Matyáš, 2x Teplý Martin,          .              Buršík Matyáš

7:17 (4:9) - 2x Koubek Šimon, 2x Lechner Tobias, Pelán Štěpán,     .                Lechner Nikolas , Malý Matyáš -                                      .               4x Trnka Vítek, 3x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Jan,              .               2x Trnková Natálie, 2x Teplý Martin, Dvořák Vojtěch,    .               Špaček Ondřej, Všianský Nikola

19.10.2019 14:30

Rudíkov - Budišov-Nárameč/Pyšel

11:4 (8:2) - 6x Hnízdil Matyáš, 2x Buršík Matyáš, Dvořák Vojtěch,     .                Doležal Vojtěch, Špaček Ondřej -                                    .                3x Tesař Adam, Musil Jakub

13:3 (6:2) - 5x Hnízdil Matyáš, 3x Dvořák Vojtěch 2x Trnka Vítek,    .                2x Špaček Ondřej, Mutl Štěpán -                                     .                Pospíšil Jan, Musil Jakub, Rutar Lukáš

12.10.2019 10:00

Rudíkov - Náměšť/Vícenice

7:1 (6:1) - 5x Hnízdil Matyáš, Trnka Vítek, Teplý Martin -                    .             Tomek Matyáš

11:2 (8:1) - 5x Hnízdil Matyáš, 2x Teplý Martin, 2x Buršík Matyáš,     .               Špaček Ondřej, Dvořák Vojtěch -                             .               Rubák Jan, Číhal Mojmír

29.09.2019 10:00

Studenec - Rudíkov

1:16 (1:7) - Strnad Šimon -                                                                    .               5x Dvořák Vojtěch, 4x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek,    .               2x Doležal Vojtěch, Teplý Martin, Špaček Ondřej

0:12 (0:6) - 5x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek, 2x Teplý Martin,       .                 2x Špaček Ondřej

27.09.2019 16:30

Rudíkov - Trnava

10:2 (6:1) - 6x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek, Teplý Martin -            .                Dvořáček Vojtěch, Nykl Jáchym

10:4 (6:1) - 4x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek, Teplý Martin,             .                 Doležal Vojtěch, Hnízdil Šimon -                                       .               2x Dvořáček Vojtěch, Nykl Jáchym, Bartesová Blanka

22.09.2019 12:30

Rudíkov - Koněšín

9:1 (6:1) - 3x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek, Dvořák Vojtěch, Teplý Martin, Trnková Natálie -                                                                    . Bryja Tadeáš

8:3 (3:0) - 5x Hnízdil Matyáš, 3x Trnka Vítek -                                   .                Čermák Petr, Králíková Lucie, Dobrovolný Ondřej  

15.09.2019 12:00

Rudíkov - Hrotovice

12:3 (6:2) - 5x Hnízdil Matyáš, 2x Doležal Vojtěch, 2x Trnka Vítek,                   Trnka Jan, Teplý Martin, Buršík Matyáš -                         .                  2x Trojan Josef, Pojer Dominik     


14:1 (10:0) - 2x Doležal Vojtěch, 2x Dvořák Vojtěch, 2x Trnka          .                 Vítek,  2x Hnízdil Matyáš, 2x Teplý Martin, 2x Trnková .                 Natálie, Trnka Jan, Buršík Matyáš -                                 .                 Pojer Dominik

07.09.2019 11:00

Rapotice - Rudíkov

4:5 (2:3) - 2x Jaša Tomáš, 2x Tesař David -

                2x Teplý Martin, 2x Hnízdil Matyáš,  Trnka Vítek

5:8 (2:3) - 2x Jaša Tomáš, 2x Tesař David, Doležal Šimon -                 6x Trnka Vítek, 2x Hnízdil Matyáš

Přípravka MLADŠÍ

Okresní přebor,skupina B mladší přípravka 4+1

24.10.2019 16:30

HFK Třebíč  "B" - Rudíkov

5:6 (2:2) - 2x Kojan Lukáš, Jakšík Aleš, Burian Max, Šimek Štěpán -               2x Trnka Vítek, Trnka Jan, Bouček Adam, Mutl Štěpán,   .               Večeřa Lukáš

6:2 (3:1) - 2x Kojan Lukáš, Souček Adam, Pevný Šimon, Šimek      .               Štěpán,  Ježek Ondřej -                                                     .              Trnka Vítek , Havlíček David

16.10.2019 16:30

Stařeč "B" - Rudíkov

3:4 (2:2) - 3x Novák Miroslav -                                                           .               2x Bouček Adam, Mutl Štěpán, Vídenský Daniel

1:5 (1:4) - Novák Miroslav -                                                                  .             2x Číhal David, 2x Mutl Štěpán, Bouček Adam

04.10.2019 16:30

Rudíkov - Stařeč "A"

8:2 (3:0) - 5x Trnka Vítek, 3x Drašar Přemek -                                  .                Štěpnička Jan, Novák Miroslav

4:1 (2:0) - 3x Drašar Přemek, Trnka Vítek -                                        .              Nováček David

29.09.2019 10:00

FŠ Třebíč "B" - Rudíkov

1:5 (1:2) -  Melichar Tobiáš -                                                                 .              2x Mutl Štěpán, Drašar Přemek, Hnízdil Šimon,                .              Večeřa Lukáš

1:9 (0:4) - Musil Radek -                                                                       .               3x Číhal David, 3x Drašar Přemek, Mutl Štěpán,               .               Vídenský Daniel, Havlíček David

25.09.2019 16:30

Rudíkov -Pyšel/Budišov/Nárameč

0:0 (0:0) - 

6:1 (5:0) - 3x Bouček Adam, Trnka Vítek, 2x Vídenský Daniel -       .                Smolík Zbyněk

22.09.2019 14:30

Rudíkov - Kouty

4:0 (4:0) - Trnka Vítek, Trnka Jan, Mutl Štěpán, Bouček Adam

4:0 (0:0) - 2x Trnka Jan, Drašar Přemek, Mutl Štěpán

14.09.2019 08:30

Rudíkov - Okříšky

2:2 (1:0) - Hnízdil Šimon, Vídenský Daniel - 2x Pavelka Matěj

9:4 (5:2) - 3x Vídenský Daniel, 2x Drašar Přemek, 2x Trnka Vítek, .                Bouček Adam, Hnízdil Šimon -                                        .                 2x Pavelka Matěj, Kotrba Václav, Vostal Vojtěch

08.09.2019 10:00

Přibyslavice - Rudíkov

2:5 (0:2) - Kejnovský Šimon, Jeřábek David -                                  .               2x Drašar Přemek, Trnka Jan, Bouček Adam,           .               Trnka Vítek 

1:3 (1:2) - Kejnovský Šimon -                                                               .             3x Trnka Jan